ikona 

Slovo starostky

Vážení a milí spoluobčané, 
vítejte na stránkách Městského obvodu Ústí nad Labem - Neštěmice. Rádi bychom vás prostřednictvím těchto stránek informovali o aktuálním dění nejen na radnici, ale o všem zajímavém, co se v našem obvodě děje nebo plánuje. Zároveň chceme poukázat na zajímavá místa, vyzdvihnout vše, co si alespoň minimálně, zaslouží vaši pozornost. Naše stránky se skládají z několika sekcí, které budeme průběžně doplňovat tak, aby se pro vás staly milým průvodcem naším obvodem. Naše radnice je radnicí otevřenou, proto přivítáme každý dobrý nápad, podnět, ale i kritiku, která naši práci a obvod posune směrem dopředu. 

Yveta Tomková, starostka MO Neštěmice.

______________________________________________________________________________________________

Anketa - Určete priority města

Logo NSZM ČRNíže jsou uvedena témata, která vyplynula z veřejné diskuze v rámci „Fóra Zdravého města“, která se konala dne 2. 10. 2017. Cílem této ankety je dát občanům města prostor, aby se vyjádřili k tomu, co by v našem městě chtěli změnit.

Vyberte 2 náměty, které považujete za nejaktuálnější,
a které by dle Vašeho názoru vyžadovaly přednostní řešení.
TERMÍN ODEVZDÁNÍ JE DO 31. 10. 2017.

Dotazník je uveřejněn na adresách www.usti-nad-labem.cz, www.strekov.cz, www.nestemice.eu, www.mesto-ul.cz a www.severni-terasa.cz nebo k dispozici v Informačním středisku města Ústí n. L., Mírové nám. 1/1; na vrátnici Magistrátu města Ústí n. L., Velká Hradební 8.
Dotazník můžete odevzdat do schránek označených „ANKETA – Fórum Zdravého města“, které budou umístěny v Informačním středisku města Ústí nad Labem, Mírové nám. 1/1 nebo na vrátnici Magistrátu města Ústí nad Labem, Velká Hradební 8 nebo zaslat naskenovaný e-mailem na adresu hana.slawischova@mag-ul.cz.
Anketa je realizována v rámci Projektu Zdravé město a MA21 a je anonymní. Výsledky budou k dispozici na webových stránkách www.usti-nad-labem.cz a FB města. Děkujeme za Váš čas a zájem o budoucnost našeho města.

*ANKETU SI MŮŽETE SPUSTIT ZDE*Zpět  Nahoru  Tisk